• /+48/ 791 232 711
  • dm@dm-studio.pl
O nas
Kim jesteśmy, czym się zajmujemy?

DM STUDIO jest nowoczesnym i prężnie rozwijającym się studiem filmowym i fotograficznym. Nasz zespół tworzony jest przez młodych i kreatywnych ludzi. Pasja do filmu i fotografii jest nieodłączną częścią życia, każdego z nas i to właśnie dzięki niej cały czas dynamicznie się rozwijamy poszerzając swoje umiejętności, a także wachlarz naszych usług.  Pracujemy dla Klientów indywidualnych, różnego rodzaju organizacji oraz firm i instytucji.

Dlaczego warto wybrać DM STUDIO?

Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem, a na naszym koncie jest setki nagranych filmów i tysiące zrobionych fotografii. Film i fotografia nigdy nie stały się dla nas rutynowym działaniem, do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Pracujemy na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie, który pozwala nam na realizacje każdego zlecenia. Posiadamy profesjonalne kamery cyfrowe i lustrzanki wraz z niezbędnym osprzętem i systemami stabilizacji obrazu.

Zawsze ciężko pracujemy na Państwa zadowolenie i nasz sukces, ale zostało to docenione i jako jedni z nielicznych w województwie małopolskim należymy do WEVA – Światowego Stowarzyszenia Filmowców Reportażowych. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i mobilizacja do dalszej pracy. Jest to także dowód na to, że nasze produkcje są zawsze profesjonalne i zgodne z aktualnymi standardami.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszych realizacji i współpracy.

Klienci na nasz temat
Nie zwlekaj! Zapytaj o wolny termin już dziś!
zapytaj.jpg
Dane adresowe
 
Damian Markowicz DM STUDIO
Moszczenica 891
38-321 Moszczenica
Tel: /+48/ 791 232 711
Mail: dm@dm-studio.pl
www.dm-studio.pl
Copyright © 2017 DM STUDIO. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM

wideofilmowanie gorlice, fotografia ślubna gorlice, kamerzysta na wesele, fotograf ślubny gorlice, filmy reklamowe gorlice, nowy sącz, studniówka, komunia, grybów jasło, krosno, kraków, studio filmowe, studio fotograficzne