Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
fotografia slubna, film slubny, gorlice, nowy sacz, krakow
Blog

Po raz kolejny udało znaleźć się chwilkę, aby uzupełnić naszego bloga. Tym razem chcemy podzielić się z Wami historią, którą zapisaliśmy dla Madzi i Marcina. Tak, wiemy, że było to rok temu, ale obiecujemy, że w najbliższym czasie postaramy się nadrobić zaległości.

Sylwia i Radek to wspaniała para, pełna szczerych uśmiechów i miłości. Na naszą firmę trafili dzięki naszej mamie. Tak, mama Iwona jest jak sama mówi mamą nas wszystkich w DM Studio  Sylwia i Radek będąc u niej w pracy wysłać kupon lotto zwierzyli się, że biorą ślub, ale nie mają jeszcze fotografia i kamerzysty. Mama Iwona zadziałała od razu, mówiąc, że jej syn się tym zajmuje. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Sylwia i Radek odezwali się do nas, po czym przyjechali obejrzeć nasze realizacje. Choć Radek dużo nie mówił, to Sylwia nadrabiała. Ale takich ludzi lubimy. Umowa podpisana i czekamy na ten wielki dzień.

To był bardzo ciekawy dzień – pełen wrażeń i nerwów. Pogoda nas nie rozpieszczała, od rana padał deszcz. Szymek i Paula wierzyli jednak, że deszcz ustanie i uda nam się zrealizować plener. Byliśmy umówieni na godzinę 17:00 przy Pałacu w Siarach, bo takie miejsce na plener nowożeńcy sobie wybrali.


Jeszcze o 16:00 napisaliśmy do Pauli i Szymka, czy na pewno robimy plener, bo nadal pada deszcz… Robimy! Na pewno przestanie padać napisał do nas Szymek. Punktualnie o 17:00 spotkaliśmy się w Siarach i przestało padać. Nowożeńcy nie tak wyobrażali sobie pogodę na swój plener, jednak Paula zapytała czy coś nam z tego wyjdzie? W końcu niebo było pełne chmur, a chwilę wcześniej byliśmy świadkami opadów. Co wyszło? Zobaczcie sami ;)

Oliwka i Witek na swoją imprezę życia wybrali Kompleks Panorama, nowy dom weselny położony w malowniczym miejscu. Tak, cisza i spokój – o takie miejsca niejednokrotnie ciężko. Samo wesele, raczej w nowoczesnym stylu, choć nie zabrakło akcentu śpiewaka, zwanego w tych okolicach drużbą.


Co tu dużo pisać? Impreza udana w 100%! Oliwka i Witek to Para pełna energii i uśmiechu – kochają się bardzo i to chyba widać na każdej z fotografii. Po za tym świetne miejsce i wspaniali goście.


Takim dodatkiem do całości jest plener ślubny, wykonany na miejscu, choć Oliwka i Witek nigdy w tym miejscu nie byli. Pogoda średnio współpracowała, bo słonko zaszło, ale pojawiło się w lesie na kilka ostatnich klatek.
Zapraszamy do obejrzenia materiału.

Anita i Mariusz na swoją sesję plenerową wybrali bardzo piękne miejsce, jakim był Przełom Białki pod Krempachami. No tak, właściwie to miejsce wybrała Anita, a Mariusz po raz pierwszy zobaczył je w dzień pleneru;) Możemy powiedzieć, że nie był sam, gdyż my też byliśmy tam po raz pierwszy, choć przejeżdżamy nieopodal drogą do Zakopanego.

film ślubny wideofilmowanie gorlice nowy sącz
fotografia ślubna fotograf gorlice nowy sacz
DM STUDIO
ul. Samorządowa 17
38-321 Moszczenica
Tel: 791-232-711
Mail: dm@dm-studio.pl
www.dm-studio.pl
Copyright © 2019 DM STUDIO. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM