Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
fotografia slubna, film slubny, gorlice, nowy sacz, krakow
Blog

Sylwia i Radek to wspaniała para, pełna szczerych uśmiechów i miłości. Na naszą firmę trafili dzięki naszej mamie. Tak, mama Iwona jest jak sama mówi mamą nas wszystkich w DM Studio  Sylwia i Radek będąc u niej w pracy wysłać kupon lotto zwierzyli się, że biorą ślub, ale nie mają jeszcze fotografia i kamerzysty. Mama Iwona zadziałała od razu, mówiąc, że jej syn się tym zajmuje. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Sylwia i Radek odezwali się do nas, po czym przyjechali obejrzeć nasze realizacje. Choć Radek dużo nie mówił, to Sylwia nadrabiała. Ale takich ludzi lubimy. Umowa podpisana i czekamy na ten wielki dzień.


Przyszedł wreszcie 17 sierpnia 2019 roku, czyli jeden z pierwszych najważniejszych dni w życiu Sylwii i Radka. Pogoda przepiękna, dosłownie wymarzona. Zaczęliśmy od przygotowań u Radka. Świetne humory i brak stresu, no może prawie brak stresu ;) Świadkowi Radka troszeczkę trzęsły się ręce, ale na sali ognista woda uleczyła tą przypadłość ;)


Po przygotowaniach Pana Młodego przyszedł czas na Sylwię. Oj tu to się działo i było bardzo wesoło. Sylwia nie pozwoliła na stres i swoim ciągłym dialogiem dbała o dobre humory wszystkich. Wszystko zostało zrobione tak jak się należy.


Sakramentalne tak Para powiedziała sobie w Bazylice Mniejszej w Gorlicach, a po ceremonii zaślubin udaliśmy się na mega imprezę do Gospody Magurskiej. Swoją drogą piękna sala zlokalizowana w bardzo urokliwym miejscu.


Na plener wybraliśmy się kilkanaście dni po weselu, a jako miejsce wspólnie wybraliśmy przepiękną Jasionkę i Radocynę. Malowniczy krajobraz i sama natura. Pogoda mega! Ale już wystarczy, teraz zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy.

  


film ślubny wideofilmowanie gorlice nowy sącz
fotografia ślubna fotograf gorlice nowy sacz
DM STUDIO
ul. Samorządowa 17
38-321 Moszczenica
Tel: 791-232-711
Mail: dm@dm-studio.pl
www.dm-studio.pl
Copyright © 2019 DM STUDIO. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM